Montáž posuvných dveří

Od návrhu po samotnou realizaci

Moderní posuvné dveře působí v každém interiéru elegantně, originálně a hlavně dokáží každý prostor zvětšit (opticky i fakticky). Už dávno neplatí, že se vám budou praktické posuvné dveře hodit pouze v případě, řešíte-li nedostatek místa.

Profesionální montáž posuvných dveří, která patří k portfoliu našich služeb, je klienty objednávána do bytů či domků bez ohledu na jejich velikost. Posuvné dveře jsou totiž v každém moderním interiéru prvkem nejen užitečným, ale také originálním a stylovým.

Jaké jsou modely posuvných dveří?

Instalovat posuvné dveře je možné na stěnu, kdy křídlo dveří jezdí po kolejnici uvnitř garnýže přiléhající ke zdi. Křídlo je tedy stále vidět, nemizí ve stěně. Jedná se o velmi rozšířenou variantu, avšak volit zákazníci mohou také interiérové dveře, které „zajíždějí“ do pouzdra. Takové pouzdro bývá zpravidla realizováno v příčce ze sádrokartonu.

Montáž posuvných dveří, kterou provádí náš zkušený tým, vždy probíhá po individuální domluvě s klientem, podle jeho požadavků a představ. Vždy se snažíme o zákazníkovu maximální spokojenost!